Nowe Przepisy

piątek, 27 maja 2016

Zupa Ogórkowa z Grzankami

przepis na zupę ogórkową

Witam serdecznie
Dzisiaj podzielę się przepisem na pyszną zupę ogórkową z grzankami. Zupa jest bardzo smaczna i każdemu powinna smakować, jeżeli ktoś jeszcze takiej zupy nie gotował to polecam wypróbować przepis

piątek, 20 maja 2016

Łazanki z Młodą Kapustą i Pieczarkami

Przepis na łazanki z młodą kapustą

Witam serdecznie
Dzisiaj zaproponuję przepis na łazanki z młodą kapustą i pieczarkami. Łazanki są bardzo smaczne i proste w przygotowaniu. Mamy obecnie sezon na młodą kapustę więc warto wypróbować przepis. Dodam od siebie, że najbardziej lubię łazanki odgrzewane na patelni, wtedy najbardziej mi smakują :).

sobota, 14 maja 2016

Pyszna Pasta na Kanapki z Tuńczykiem

pasta tuńczyk kanapki

Witam serdecznie
Propozycja na pyszną pastę na kanapki z tuńczykiem. Pasta jest prosta w przygotowaniu, smaczna i powinna każdemu smakować kto lubi tuńczyka.

Zapiekanka z Młodej Kapusty z Ryżem

zapiekanka ala gołąbki

Witam serdecznie
Chciałabym zaproponować przepis na pyszną zapiekankę z młodej kapusty i ryżu, tak naprawdę ta zapiekanka jest tak jakby gołąbkami tylko że bez zawijania. Danie jest bardzo smaczne, proste w przygotowaniu i syte. Jeżeli ktoś jeszcze nie robił takiej lub podobnej zapiekanki to polecam wypróbować przepis.

środa, 11 maja 2016

Kruche Ciasto z Rabarbarem – Tarta z Rabarbarem

ciasto z rabarbarem tarta

Witam serdecznie
Tym razem podzielę się przepisem na zrobienie prostego ciasta kruchego z rabarbarem – tarty z rabarbarem. Ciasto jest bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu, jeżeli ktoś jeszcze takiego ciasta nie piekł to polecam wypróbować przepis, ciasto nie jest zbyt słodkie a dzięki rabarbarowi lekko winne.

wtorek, 10 maja 2016

Bigos z Młodej Kapusty z Kurczakiem

przepis na bigos z młodej kapusty

Witam serdecznie
Chciałabym zaproponować przepis na pyszny bigos z młodej kapusty, jest to danie jedno garnkowe, bardzo smaczne i proste w przygotowaniu. Mamy teraz sezon na młodą kapustę więc polecam wypróbować przepis a bigos każdemu powinno smakować.

niedziela, 8 maja 2016

Przepis na Kapuśniak z Młodej Kapusty z Boczkiem


Witam serdecznie
Podzielę się przepisem na pyszny kapuśniak z młodej kapusty z boczkiem. Zupa jest smaczna i pożywna i jeżeli ktoś jeszcze takiego kapuśniaku nie gotował to polecam wypróbować przepis.

piątek, 6 maja 2016

Zapiekanka Makaronowa z Mięsem w Sosie Pomidorowym

Zapiekanka z makaronem i mięsem

Witam serdecznie
Chciałabym zaproponować przepis na pyszną zapiekankę makaronową z mięsem. Zapiekanka z makaronem jest prosta i szybka w przygotowaniu i idealnie nadaje się do podania na obiad lub kolację. Polecam wypróbować przepis.
 
Copyright © 2014 Uwaga Babcia Gotuje.