Nowe Przepisy

środa, 23 grudnia 2015

Życzenia


poniedziałek, 21 grudnia 2015

Pieczone Pierogi z Kapustą i Pieczarkami


Witam serdecznie
Propozycja na pyszne pieczone pierogi z kapustą i pieczarkami, idealnie nadają się do podania podczas świąt Bożego Narodzenia ale i nie tylko, rewelacyjnie smakują z czerwonym barszczem. Polecam wypróbować przepis.

czwartek, 10 grudnia 2015

Ryba po Grecku


Witam serdecznie
Przepis na pyszną rybę po grecku jest prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna idealnie nadaje się na święta i nie tylko. Może komuś przepis się spodoba i wypróbuje.

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Polewa Czekoladowa bez Masła i Mleka


Witam serdecznie
Propozycja na polewę czekoladową bez masła i mleka jest prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna. Tak przygotowaną polewę czekoladową możemy wykorzystać do wykończenia ciast, ciastek, ciasteczek.

piątek, 4 grudnia 2015

Ciasto Czekoladowe z Pomarańczą


Witam serdecznie
Propozycja na smakowite ciasto czekoladowe z pomarańczą, ciasto jest proste w przygotowaniu. Po upieczeniu ciasto czekoladowe jest wilgotne i ma przyjemny posmak pomarańczy a dodatkowo ładny aromat.

środa, 2 grudnia 2015

Śledzie po Cygańsku


Witam serdecznie
Propozycja na pyszne śledzie po cygańsku, sałatka jest prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna. Tak przygotowane śledzie po cygańsku idealnie nadają się do podania podczas Świąt Bożego Narodzenia i nie tylko także polecam wypróbować przepis.
 
Copyright © 2014 Uwaga Babcia Gotuje.