Nowe Przepisy

poniedziałek, 30 listopada 2015

Pyszna Ryba z Pieczarkami i Papryką w Sosie Ketchupowym


Witam serdecznie
Propozycja na pyszną rybę z pieczarkami i papryką w sosie ketchupowym, ryba jest bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu, można ją podawać na ciepło lub na zimno. Idealnie nadaje się do podania podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Paszteciki Półkruche z Kapustą Kiszoną i Pieczarkami


Witam serdecznie
Propozycja na pyszne paszteciki z ciasta półkruchego z kapustą kiszoną i pieczarkami, paszteciki są bardzo smaczne i idealnie nadają się do podania z czerwonym barszczem i nie tylko oraz długo utrzymują świeżość.

wtorek, 24 listopada 2015

Paszteciki z Mięsem z Ciasta Drożdżowego


Witam serdecznie
Propozycja na pyszne paszteciki z farszem mięsnym, farsz jest bardzo dobry, wilgotny a paszteciki bardzo smaczne. Idealnie nadają się do podania z czystym czerwonym barszczem i nie tylko. Polecam wypróbować przepis na paszteciki.

piątek, 20 listopada 2015

Kapuśniaczki z Ciasta Drożdżowego


Witam serdecznie
Propozycja na kapuśniaczki z ciasta drożdżowego, przygotowanie farszu jak i ciasta nie jest trudne więc warto spróbować i upiec takie kapuśniaczki samemu w domu.

piątek, 13 listopada 2015

Pyszny Makaron z Piersią Kurczaka i Cukinią na Obiad


Witam serdecznie
Propozycja na pyszny makaron na obiad z piersią kurczaka i cukinią, polecam wypróbować przepis bo makaron jest naprawdę bardzo dobry. Danie jest lekko pikantne ale ta pikantność pasuje do tego dania.
 
Copyright © 2014 Uwaga Babcia Gotuje.